Atletika MČR

IMG_20160527_152033Mistrovství ČR v atletice se letos opět konalo v Praze na stadionu Děkanka ve dnech 27. – 28. 5. 2016. V kategorii mužů a žáků nás reprezentoval Koloman Gábor, Nikolas Ferenc, Matěj Janeba, Dominik Adámek a v kategorii mužů a žen M2 Víťa Valeš a Aneta Šimůnková. Našim sportovcům se podařilo obsadit bronzové a stříbrné medailové pozice.

V kategorii žáků i mužů ve štafetě 4x 100m jsme dosáhli na 3. místa. V kategorii mužů: ve skoku do dálky Matěj Janeba obsadil 2. místo a ve skoku vysokém Dominik Adámek 3. místo. V kategorii žáků ve skoku vysokém vybojoval Koloman Gábor 3. místo. Aneta Šimůnková v kategorii ženy M2 získala 2 medaile: 2. místo v běhu na 800m a 3. místo ve vrhu koulí.